top of page

FODMAP dieedi spetsialisti vastuvõtt

75% kõhuhädade käes vaevlevatest inimestest saab abi tehes spetsialisti juhendamisel mõistlike muudatusi oma igapäevases toitumises. 

Kui Sulle ei ole pandud soole ärritussündroomi diagnoosi, aga Sinu seedimine on korrast ära. Siis broneeri aeg TASUTA eelkonsultatsioonile ja uurin järgi kas FODMAP dieet saab olla lahenduseks ka Sinu terviseprobleemide korral.

FODMAP dieedi spetsialistiga saab rääkida ka telefoni teel

tel. 51 089 50 (E-R, kell 10 - 16)

Vastuvõtt toimub veebi teel mugavas ja turvalises Google Meet keskkonnas. Peale vastuvõtu broneerimist saadan Sulle emaili vastuvõtu lingiga. Kui vastuvõtu aeg on käes siis Sa pead lihtsalt sellele lingile klikkima ja oledki vastuvõtul.
Fodmap spetsialisti vastuvõtt toimub veebi teel
Ära pelga - veebikonsultatsioon on lihtne ja ka kõige tehnikakaugemad inimesed saavad ilusasti hakkama. Veebiteel vastuvõtt hoiab kokku Sinu edasi-tagasi sõidu aega ja annab võimaluse saada abi ka Tallinnast kaugemal elavatele inimestele. 

FODMAP spetsialisti vastuvõtt

Mis toimub FODMAP ravidieedi 
spetsialist esmasel vastuvõtul?
  • Käime läbi Sinu toitumisharjumused ja eluviisi, sooletervise seisukohalt.
  • Tutvustan Sulle FODMAP dieedi põhimõtteid arvestades Sinu harjumusi ja eluviisi.
  • Saad näidismenüü mille me koos läbi käime ja kohandame vastavalt Sinu toitumiseelistustele. Ära karda, ma ei sunni Sind sööma asju mida Sa ei soovi. Kui kala või salat pole Sinu rida - pole hullu, leiame asenduse.
FODMAP ravidieedi eesmärk on välja selgitada millised toiduainete grupid ja millised konkreetsed toiduained tekitavad Sinul seedehäireid ning ebameeldivaid sümptomeid. Esmalt välistatame kõrge FODMAP sisaldusega toidud ja järgnevatel etappidel toome nad grupiti Sinu toidulauale tagasi.
 
Iga inimese organism ja seedimine on unikaalne. Seepärast ei ole olemas ühte menüüd, mis sobiks kõigile. Sinule harjumuspärase ja sobiliku, aga samas tervisliku toidulaua kujundamise protsess on sarnane rätsepatööle. 
Peale esmast konsultatsiooni ootan Sinult iga kahe nädala tagant infot, kuidas Sul läinud on ja arutame läbi küsimused mis Sul on tekkinud. Selle põhjal saan otsustada millal saame alustada järgmise etapiga. 
bottom of page